Totem Tabela modelleri üzerinden totem fiyat hesaplamaları yapılır. Bu nedenle öncelikle istediğiniz Totem Tabelanın teknik özelliklerine karar vermeniz gerekmektedir. Totem tabela örneklerimizden yola çıkabileceğiniz gibi konusunda uzman satış danışmanı arkadaşlarımızdan da bilgi alarak nasıl bir totem yaptıracağınıza karar verebilirsiniz.

Reklam ve tabela kategorisinde sıklıkla karışınıza çıkacak olan tabela çeşiti totem tabelalardır.

Totem Tabelalar kendi içinde sınıflandırılabilir.
Işıklı Totem Tabela
Işıksız Totem Tabela1

Işıklı Totem Tabelalar

Işıklı Totem Tabelarda totem borusu çok önemlidir. Totem borusunun genişliği bir insanın içerisinden yukarıya doğru rahatlıkla çıkabileceği genişlikte olması gerekir.
Işıklı Totemlerde, totem aydınlatması ile ilgili arızalarda müdahale kolay olması açısından önemlidir.2

Işıksız Totem Tabelalar

Işıksız Totem Tabelalarda genellikle Vinil Germe tercih edilmektedir. Vinil Germe Totemler daha ekonomik olduğu gibi ömrünü tamamlayan vinil germe değişimleri daha ekonomik şekilde yenilenme yapılabilinmektedir.3

Totem Tabela Çeşitleri

  • Tek Bacaklı Totemler (Tek Gövdeli Totemler)
  • Çift Bacaklı Totemler (Çift Gövdeli Totemler)

Totem tabela modelleri

Totemler genellikle uzak mesafelerden kendini göstermek isteyen firmalar tarafından tercih edilmektedir. Cadde kenarlarında sıklıkla gözlemleyebileceğiniz totem tabela çeşitleri görebilirsiniz.

Totem tabela örnekleri için görsellerimizi inceleyebilir, aklınıza takılan konular için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal Totem Tabela tasarımı ve totem tabela üretimi Antalya Tabela Reklam Atölyemizde yapılmaktadır. Bizi Arayın