Maze Reklam olarak Araç giydirme veya diğer adıyla araç kaplama, araçların üzerlerine yapılan kaplama işlemine verilen adıdır. Araç giydirme işlemi cast folyo olarak üretilen folyo cinsi ile kaplanabilmektedir. Kullanmakta olduğumuz malzemeler %100 yan madde kullanılmamaktadır. Cast folyo ile normal folyo arasındaki fark ürünün esnekliği, daha ince oluşu ve metal üzerinde daha iyi tutuculuğu olmasıdır.
Cast Folyo ürünü 0,11 ile 0,13 mikron kalınlıklar arasında üretilmektedir. Araç giydirme için kullanılan cast folyo ürünü pvc’dir. Bu ürün sıcak soğuk etkenlerinede bağlı olarak esneklik, tutuculuk ve dayanıklılığını etkilemektedir.

Maze Reklam

Araç Giydirme, Şirket araçlarınızın cast folyo ile kaplanır. Araçlarınızın kaplanmadan önce yüzeyinin temiz olması gerekmektedir. Lütfen randevu için 0530 954 72 23 numaralı telefonu arayınız. Ticari araçlarınızın folyo Kaplama işlemi, aracınızın marka model, sınıf ve istemiş olduğunuz görsele göre zaman almaktadır. Tasarım konusunda yardımcı oluyoruz. Lokal kaplama, full renk değiştirme ve reklamkarınız araçlarınıza giydirme işlemler yapmaktayız.

  • Araç kaplama olarak Antalya da hizmet veren firmamız yerinde hizmet verebilmektedir.
  • Otomobil, Minibüs, Panelvan, Kamyon – Kamyonet, Ağır Vasıta , Tır, Otobüs, Motosiklet, mobilet gibi araçlarınızın reklam ve renk değiştirme işleri yapılmaktadır.
  • Seçim otobüsü giydirme, Antalya otobüs giydirme. Antalya şirket aracı giydirme.